• facebook
  Головна » Статті » Учням та Батькам » Батькам

  Дорогі друзі

     Дорогі друзі!
  Наближається до завершення 2019-2020 навчальний рік.
  Дякуємо  вчителям, які залишилися вчителями, встояли, не втратили зв'язок із учнями, проклавши віртуальні стежини. Ми знаємо, що нам ще не все вдалося. Ми зробимо висновки та використаємо наш досвід та ідеї для створення нових освітніх можливостей.
  Дякуємо батькам, які співпрацюють з нами у незвичному освітньому процесі, попри те, що наші технічні можливості часто менші за можливості та бажання наших учнів. Продовжуємо залишатися на зв’язку!
   Надалі ми будемо діяти таким чином:
  1. Всі учні за результатами навчання у 2019-2020 навчальному році отримають підсумкове оцінювання, яке здійснюватиметься на підставі результатів І семестру, очного навчання упродовж січня-березня та результатів дистанційного навчання.
  Ми виставимо річні оцінки у класні журнали у період не пізніше 1 червня, якщо буде можливість фізичного повернення вчителів до школи.
  2. Всі учні будуть переведені до наступного класу.
  3. Учні не залишаться без нашої підтримки, адже ми запровадимо спеціальні коригуючі програми у наступному навчальному році окремо для тих учнів, які мали проблеми з навчанням з використанням дистанційних технологій.
  4. Учні 1-2 класів отримають свідоцтво досягнень, 3- 8, 10  класів табель навчальних досягнень, 9 класів  свідоцтво про базову середню освіту в електронному вигляді, з подальшим врученням оригіналу.
  Оформлення Свідоцтва учням 9 класу ми маємо завершити до 15 червня. Вручити Свідоцтва ми зможемо після зняття певних карантинних обмежень.
  5.  Прийом заяв та документів до 1-х класів розпочався і триває в онлайн-режимі.
     До 1 класу учні будуть зараховані 01 червня 2020 року.
  6. Вступ до школи та прийом документів нових учнів розпочнеться після завершення карантину.
  7. Учні 11 класу готуються до ЗНО та чекають, разом з нами, рішень Уряду України про терміни проведення ЗНО та вступної кампанії.
      Вперше «на дистанції» всі ми вчимо та вчимось. Ми вдячні за новий досвід спілкування, допомогу, порозуміння.
     Ми залишаємося партнерами та очікуємо на повернення наших учнів до школи.
  Будьте здорові та бережіть себе!

  З повагою, адміністрація школи.
   


  Категорія: Батькам
  | Додав: brodyschool2 (03.05.2020)
  Переглядів: 47 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar