• facebook
  Головна » Статті » Новини школи » Шкільні новини

  Свято рідної мови "Наша мова калинова"

  Поринути у чарівний світ мови, розгадати таємниці слова запросили учні 6-А класу своїх батьків на свято рідної мови "Наша мова калинова", присвячене Міжнародному дню рідної мови, яке відзначали 21 лютого. Разом із класним керівником Демчук Лесею Романівною діти читали поезії Т. Шевченка, Олександра Олеся, Василя Симоненка.

  Капітани команд Данчук Софія та Нечипоренко Арсен підготували зміст легенд про солов'їну та калинову мову, майстерно прочитавши їх. А які оригінальні відповіді знаходили дівчатка та хлопчики на різні життєві ситуації, роздумуючи над завданням "З веселого кошика". Сльози наверталися на очі, коли діти на мить уявляли себе артистами й інсценізували сміховинки. Членів журі Олійник Ольгу Ярославівну та Фурлет Ольгу Володимирівну зачарували малі актори.

  У вміння користуватися словниками, і швидко відповідати на мовні та літературні запитання, і продовжити риму продемонстрували шестикласники. А особливо зачарувала всіх сцена, у якій заговорили частини мови.

  Дуже цікаво було спостерігати за батьками, які уявали себе учнями і також намагалися складати речення, сенкани, підбирали синоніми до різних слів.

  Свято сподобалося всім: і дітям, і батькам, і вчителям!

   


  Категорія: Шкільні новини
  | Додав: brodyschool2 (22.02.2018)
  Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar