• facebook
  Головна » Статті » Новини школи » Шкільні новини

  Нетрадиційний урок – експериментальна форма подачі матеріалу.

  Одним із ефективних засобів навчання англійської мови в загальноосвітніх закладах є використання нетрадиційних форм уроків. У CЗОШ І – ІІІ ст. №2 постійно відбувається активний пошук, мета якого – знайти нові форми і прийоми, що дозволяють злити в єдиний процес роботу по освіті, розвитку і вихованню учнів на всіх етапах навчання. Пошуки творчих учителів покликали до життя нові види уроків, відмінні від планових, для яких характерні: максимальна щільність, насиченість різними видами пізнавальної діяльності, запровадження самостійної діяльності учнів, використання програмованого і проблемного навчання, здійснення міжпредметних зв’язків, усунення перевантаженості учнів. Ще один поштовх до пошуків у цьому напрямі – шестирічні першокласники, навчання яких вимагає гнучкості у використанні форм уроків.
   

  Саме в рамках методичного тижня,  вчителі іноземних мов провели такі цікаві для теорії та практики нестандартні уроки, для яких характерне таке структурування змісту й форми, яке викликає передусім інтерес в учнів і сприяє їх оптимальному розвитку і вихованню. 


  Нетрадиційний урок – експериментальна форма подачі матеріалу. Тому педагоги обрали аудиторію дітей 1-го класу, так було  простіше вибрати підхід до кожного зі своїх учнів. Разом з нашими  «любомудриками» ми здійснили  екскурсію у магазин іграшок та  канцтоварів «Вікторія» (1 Б клас. Класний керівник – Грудська В.С., вчителі англ.мови – Гук О.П., Лебідка О.І., Хміляр А.І.), а також у піцерію «Реджіна» (1 В клас. Класний керівник – Дмитрук О.П. вчителі англ.мови – Корба Н.М., Матіяш О.І., Хміляр А.І.). Учні охоче здійснювали покупки і замовляли їжу, оперуючи вивченим матеріалом з тем.  Інноваційний, нетрадиційний підхід забезпечив позитивну мотивацію здобуття знань, активне функціонування інтелектуальних і вольових сфер, формував стійкий інтерес до предмету, сприяв розвитку творчої особистості.  Всі отримали море емоцій та приємні враження.


  Тому, провадження нетрадиційних форм на уроках англійської мови є дуже актуальним та значущим, і має велике значення на сучасному етапі освіти та навчання дітей англійської мови.


  Категорія: Шкільні новини
  | Додав: brodyschool2 (22.02.2017)
  Переглядів: 274 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 1
  avatar
  1 prozracnijg • 15:57, 01.12.2017 [Матеріал]
  Дуже цікава інформація
  avatar