• facebook
  Головна » Статті » Новини школи » Шкільні новини

  Навколосвітня подорож 3-В класу

  16 листопада 2017 року учні 3-В класу та їхній класний керівник Кравчук Людмила Василівна запросили гостей на незвичайну подію — у навколосвітню подорож...

  Діти вирішили помандрувати різними країнами світу, аби знайти, де найкраще місце на Землі. Так, у Туреччині сам султан усім доводив, що найкраще живеться йому, а граційні дівчата подарували усім присутнім чудовий східний танець.

  Бразильські дівчата показали, що іхні танці найбільш запальні, а бразильські хлопці вразили усіх футбольними “фінтами”.

  Японські хлопці  намагалися довести, що саме вони - найщасливіші у світі, тому що в них поєднані мудрість і сила. Як доказ вони продемонстрували найцікавіші прийоми різних видів східної боротьби.

  Представники Великобританії (під керівництвом Мар”яни Ярославівни Скрухи) доводили унікальність своєї країни англійською мовою!!! О, як природньо у них це вийшло!!! Крім презентації своєї країни, британці розважили глядачів ще й енергійною пісенькою.

  А як вразив усіх гостей віденський вальс!!! Крім того, австрійці гордо презентували свою країну як колиску культури і мистецтва.

  Греки вихвалялися  незайманою природою і чудовими пляжами, сонцем, міфами, культурою та історією. А французькі дівчата захоплювалися, що саме в їхній країні народжується мода, і подарували присутнім неперевершене професійне дефіле, демонструючи свою красу і красу своїх суконь.

  Коли діти опинилися у Фінляндії, вони розповіли Санта Клаусу своє бажання опинитися в найкращому місці на Землі... І як Ви вважаєте, де вони опинилися?..

  Так, вони всі опинилися в Україні, в Бродах, і переконалися, що найкраще місце — де тебе люблять і чекають!!!

   


  Категорія: Шкільні новини
  | Додав: brodyschool2 (17.11.2017)
  Переглядів: 198 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 7
  avatar
  1 nastia13032002 • 13:52, 24.11.2017 [Матеріал]
  cool!
  avatar
  Молодці!!!
  avatar
  Талановиті дітки smile
  avatar
  Дуже гарні костюми
  avatar
  5 nazvavr • 16:04, 01.12.2017 [Матеріал]
  вау
  які всі молодці
  avatar
  6 popovychvalerie9 • 16:04, 01.12.2017 [Матеріал]
  Молодці
  avatar
  7 olehrudak • 16:28, 01.12.2017 [Матеріал]
  Молодчинки!!!
  avatar