Головна » Статті » Новини школи » Шкільні новини

Навколосвітня подорож 3-В класу

16 листопада 2017 року учні 3-В класу та їхній класний керівник Кравчук Людмила Василівна запросили гостей на незвичайну подію — у навколосвітню подорож...

Діти вирішили помандрувати різними країнами світу, аби знайти, де найкраще місце на Землі. Так, у Туреччині сам султан усім доводив, що найкраще живеться йому, а граційні дівчата подарували усім присутнім чудовий східний танець.

Бразильські дівчата показали, що іхні танці найбільш запальні, а бразильські хлопці вразили усіх футбольними “фінтами”.

Японські хлопці  намагалися довести, що саме вони - найщасливіші у світі, тому що в них поєднані мудрість і сила. Як доказ вони продемонстрували найцікавіші прийоми різних видів східної боротьби.

Представники Великобританії (під керівництвом Мар”яни Ярославівни Скрухи) доводили унікальність своєї країни англійською мовою!!! О, як природньо у них це вийшло!!! Крім презентації своєї країни, британці розважили глядачів ще й енергійною пісенькою.

А як вразив усіх гостей віденський вальс!!! Крім того, австрійці гордо презентували свою країну як колиску культури і мистецтва.

Греки вихвалялися  незайманою природою і чудовими пляжами, сонцем, міфами, культурою та історією. А французькі дівчата захоплювалися, що саме в їхній країні народжується мода, і подарували присутнім неперевершене професійне дефіле, демонструючи свою красу і красу своїх суконь.

Коли діти опинилися у Фінляндії, вони розповіли Санта Клаусу своє бажання опинитися в найкращому місці на Землі... І як Ви вважаєте, де вони опинилися?..

Так, вони всі опинилися в Україні, в Бродах, і переконалися, що найкраще місце — де тебе люблять і чекають!!!

 


Категорія: Шкільні новини
| Додав: brodyschool2 (17.11.2017)
Переглядів: 89 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
avatar
1
cool!
avatar
2
Молодці!!!
avatar
3
Талановиті дітки smile
avatar
4
Дуже гарні костюми
avatar
5
вау
які всі молодці
avatar
6
Молодці
avatar
7
Молодчинки!!!
avatar