• facebook
  Головна » Статті » Бібліотека » Бібліотека

  Засідання шкільних бібліотекарів з питання «Як виховати творчого читача»...

  31 жовтня на базі бібліотеки нашої школи відбулось засідання шкільних бібліотекарів з питання «Як виховати творчого читача», присвячене 100 - річчю з дня народження видатного педагога сучасності В. Сухомлинського в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини".
  На заході своїм досвідом роботи поділились бібліотекарі шкіл району. Бібліотекар нашої школи Ольга Олійник розробила та випустила свій буклет до 100 - річчя В.Сухомлинського «Серце віддаю дітям». Також Олійник О. було організовано книжкову виставку «Василь Сухомлинський – видатний педагог сучасності» , розроблено мультимедійну презентацію з даної теми.
  Цікавими та пізнавальним був перегляд відеороликів з казками та оповіданнями автора.
  На закінчення заходу методист РМК О. Т. Ткачук наголосила що українська та світова педагогічна спільнота високо цінує внесок В.О. Сухомлинського в розвиток освіти і науки, адже Василь Олександрович є автором 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок, притч та новел для дітей. Його книги присвячені переважно вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків. Кожне покоління по-новому сприймає В. Сухомлинського, знаходить цінні дороговкази для навчання і виховання.

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Категорія: Бібліотека
  | Додав: brodyschool2 (31.10.2018)
  Переглядів: 107 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar