• facebook
  Головна » Статті » Бібліотека » Бібліотека

  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

  У 2014 році  Міністерством освіти і науки  України спільно  з Державною науково-педагогічною бібліотекою ім. В.Сухомлинського  було започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек, який проходить  з 1 по 31 жовтня .
  Адже шкільна бібліотека є одним з найважливіших структурних підрозділів загальноосвітнього навчального закладу, який здійснює  бібліотечно-інформаційне  забезпечення учасників навчально-виховного процесу, надає допомогу педагогам та учням у всебічному розвитку особистості.
  У цьому  році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходив під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». В рамках місячника у бібліотеках шкіл району були організовані і  проведені заходи спрямовані на популяризацію дитячого читання: екскурсії-ігри, дні дозвілля, зустрічі з поетами Брідщини, презентації нових видань, театралізовані вистави літературних творів, літературні вікторини, дні інформації, бібліотечні уроки тощо.

  • Організовано тематичні виставки літератури, популяризація художньої літератури тощо;
  • Проведено у шкільних бібліотеках дні відкритих дверей для батьків, вчителів, громади;

  28 жовтня у Бродівській початковій школі №1 відбулася зустріч бібліотекарів району та  учнів школи з Анною Канич  яка поживає у м. Львів  —  українська поетеса-піснярка,  педагог,  заслужений діяч мистецтв України. У творчому доробку якої близько 200 пісень, а також вісім книжок: збірки поезій «Неопалима купина» (1993 р.), «Львівські рапсодії» (2003 р.), «Молюся за Україну» (2006 р.), автобіографічна повість «Волошки серед терну» (2000 р.), поетична збірка для дітей «Пісні серця — юним талантам» (2003 р.), збірка інтимної лірики та пісень «Коли співає тиша» (2005 р.), збірка пісень «Музика рідного краю» та збірка оповідань для дітей «Жовтенька грушечка та інші оповідання Нуни» (2008 р.).
  Зустріч пройшла у дружній атмосфері, свої власні поезії прочитали учні ПШ та шкіл міста, методист РМК О.Т.Ткачук подякувала А.Канич зате що вона відвідала бродівщину та подарувала збірки поетів нашого краю. Висловила подяку бібліотекару Ю.Юзві та  педколективу ПШ  за змістовну, цікаву зустріч. 

   

   

   


  Категорія: Бібліотека
  | Додав: brodyschool2 (29.10.2016)
  Переглядів: 116 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar