Головна » Статті » Бібліотека » Бібліотека

Тиждень словесності «Слово до слова»

В рамках  тижня словесності «Слово до слова» у школі учні 8-Б класу разом з класним керівником та зав. бібліотекою Ольгою  Олійник відвідали районну бібліотеку для дітей, де був проведений спільний захід «Іван Франко і Броди». 
Відкрила захід бібліотекар ЦДБ Галина Щудло, яка розповіла учням біографію І.Франка, видатного діяча, письменника, нашого земляка.
    З цікавістю учні споглядали відео екскурсію працівника Бродівського історико - краєзнавчого музею Наталі Ханакової, яка ознайомила всіх присутніх про часи коли І.Франко перебував  у Бродах, та  видатних людей брідщини які товаришували з  видатним земляком, таких як: В. Щурат, В.Хронович, І.Труш, о. Й.Застерець, В.Рожкевич та ін.


    Зав.бібліотекою школи Ольга Олійник наголосила присутнім, про те, що нам необхідно знати історію нашого міста, та цікавих своєю творчістю людей, земляків які в ньому проживали, адже це частинка нашого краю, яка пов’язує нас з видатними людьми України, яка надалі допоможе учням краще пізнати свою історію та літературу.

 


Категорія: Бібліотека
| Додав: brodyschool2 (24.02.2016)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar