• facebook
  Головна » Статті » Бібліотека » Бібліотека

  Роль шкільної бібліотеки в пропаганді літератури...

  16.11.17 року завідуюча  шкільною  бібліотекою Олійник Ольга Ярославівна на базі Районної бібліотеки для дітей, методист РМК О.Т. Ткачук та інші бібліотекарі шкіл міста провели районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів який пройшов в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек 2017 - під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».
  Тема семінару: « Роль шкільної бібліотеки в пропаганді літератури про здоровий спосіб життя школярів в контексті нової української школи».
      На захід був запрошений лікар-дерматолог Бродівської ЦРЛ Юрій Данильчук, який розповів учасника семінару що таке “Здоров’я сьогодні і на все життя”. Презентацію “Здоровий спосіб життя” представила  Нарок О.В., вчитель з предмету Основи здоров’я  Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст.
  Також учасники семінару  переглянули: інсценізацію  «Любіть спорт» , буккросинг під гаслом «Література як мікстура»,  книжкову  виставку  та  огляд  літератури з теми “Мандрівка  на планету здорв’я, виставку плакатів та дитячих малюнків на тему: «Я обираю здоров’я».
       Керівник районного семінару-практикуму шкільних бібліотекарів зав. бібліотекою Бродівської СЗОШ №2 О.Я. Олійник озвучила тези за темою  «Здоров’я - вічна мрія людства».
   Методист РМК О.Т. Ткачук   підбила підсумки  семінару,   подякувала та побажала всім здоров’я, пропагувати книги про здоровий спосіб життя, адже ”Здорові діти—здорова нація”.

   


   


  Категорія: Бібліотека
  | Додав: brodyschool2 (16.11.2017)
  Переглядів: 172 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  avatar