• facebook
  Главная » Файлы » Шкільні новини » 14 вересня. Урочисте святкування Дня Бога Творця [ Добавить материал ]

  14 вересня урочисті святкування Дня Бога Творця проходили у Старобродівському деканаті і розпочалися Божественною Літургією у храмі Святої Трійці. Очолив святкування декан і парох даного храму о. Петро Чаплюк у співслужінні священиків деканату: о. Ігоря Балука, о. Петра Мазурка, о. Мирона Богонюка, о. Богдана Вихора, о. Андрія Степанюка, о. Руслана Парія,           о. Тараса Загоруйка і о. Тараса Дзьоби - голови комісії у справах екології Сокальсько-Жовківської Єпархії.

  В часі Літургії єпархійний еколог виголосив екологічну проповідь, в якій роз’яснив вірним католицьке вчення про ставлення до світу природи та завдання людини-християнина в Божому Творчому задумі. «Господь створив людину на свій образ і подобу, бо Він - Творець! Відтак і ми покликанні бути охоронцями Творіння Божого», - сказав о. Тарас.

  В завершальному слові декан о. Петро подякував усім священикам за соборову Літургію з нагоди святкування Дня Бога Творця, а проповіднику за промовлене слово, висловивши сподівання, що воно проросте добрими вчинками вірних на теренах деканату.

  Вже багато років співпрацює з учнівським та вчительським колективом декан і парох храму Пресвятої Трійці о. Петро Чаплюк.

  За ініціативою о. Петра продовження святкувань проходило в Бродівській СЗОШ №2, в актовому залі якої зібралися старшокласники школи. Отець Петро спільно з директором школи Ігорем Степановичем зробили вступне слово, після якого екологічний урок провів о. Тарас Дзьоба.

  Діти, беручи активну участь у дискусії, самі, фактично, приходили до правильних відповідей на поставлені екозапитання і, в такий спосіб, були більш мотивовані та активні.

  Розглянув церковний еколог і патріотичну складову любові до довкілля: «Справжній патріот любить свою землю, шанує і оберігає її в тому числі дбаючи про її чистоту», -наголосив отець Тарас Дьоба.

  Опісля частина дітей разом із директором, педагогами, священиками та працівниками Національного Природнього Парку «Північне Поділля» посадили саджанці калини поруч із головним входом до школи.

   

   

  Всего комментариев: 0
  avatar
  © 2020 БРОДІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ №2 З ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З 1 КЛАСУ